KONST / Litografier / Färglitografi 12487282
nr 1248 7282
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/54, motivets mått: 27x22 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:00:16
15/4 15:58:54